Czwórbój LA i Lekkoatletyka
- Administrator
Czwórbój LA dziewcząt i chłopców SP IV-VI 18.05.2018 r. Stadion Sobolew
DZIEWCZĘTA:
1. Górzno /opiekun Barbara Zając/
2. Sobolew /opiekun Andrzej Goliszewski, Piotr Szymański, Krzysztof Łapacz/
3. Maciejowice /opiekun Robert Włodarczyk/
4. Unin, 5. Wola Rębkowska, 6. Gończyce, 7. Żelechów, 8. Górzno II
Indywidualnie:
1. Kucharska Ewelina - SP Unin
2. Napora Wiktoria - SP Sobolew
3. Sylwesiuk Zuzia - SP Górzno
CHŁOPCY:
1. Maciejowice /opiekun Robert Włodarczyk/
2. Wola Rębkowska /opiekun Cezary Jóźwicki/
3. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/
4. Żelechów, 5. Sobolew, 6. Unin
Indywidualnied:
1. Głaszczka Szymon - SP Wola Rębkowska
2. Smolarczyk Mateusz - SP Maciejowice
3. Paśnicki Albert - SP Wola Rebkowska
Lekkoatletyka SP VII i II-III gim.
24.05.2018 r. Stadion ZSP 2 Garwolin
Wyniki
PIŁKA SIATKOWA
- Administrator
RUSZAJĄ ROZGRYWKI W PIŁKĘ SIATKOWĄ
Finał mini piłki siatkowej chłopcy - dzieci 19.03.2018 r. - 2 Garwolin
1. 2 Garwolin /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu
2. 2 Garwolin II /opiekun Bartosz Soszka/ - awans do regionu
3. Górzno /opiekun Andrzej Kozłowski/
4. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/
Finał mini piłki siatkowej dziewczeta - dzieci 26.03.2018 r. - Żelechów
1. Górzno /opiekun Barbara Zając/ - awans do regionu
2. Gończyce /opiekun Ireneusz Kalbarczyk/ - awans do regionu
3. Żelechów /opiekun Łukasz Bogusz/
4. Unin /opiekun Magda Mikulska/
Finał piłki siatkowej chłopcy - młodzież 16.03.2018 r. - Unin
1. 2 Garwolin /opiekun Edmund Kopyść/ - awans do regionu
2. Unin /opiekun Mirosław Mętrak/
3. Górzno /opiekun Cezary Krzyśpiak/
4. Miastków /opiekun Sławomir Kot/
Finał piłki siatkowej dziewczęta - młodzież 27.03.2018 r. - Żelechów
4. Miastków /opiekun Daniel Król/
ELIMINACJE:
POWIATOWE IGRZYSKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2018
- Administrator
NAJBLIŻSZE FINAŁY:
Finał piłki siatkowej plażowej pod patronatem Starosty Powiatu Garwolin
dziewczęta 10.06.2018 r. ZSP Żelechów
chłopcy 11.06.2018 r. ZSP Żelechów
WYNIKI
Turniej Gier i Zabaw Ruchowych "5 milionów"
- Administrator
TERMIN ZAWODÓW 23.03.2018 r. - HALA PRZY PSP W GÓRZNIE
KOLEJNOŚĆ:
1. SP Górzno /koordynatorzy zespołu Barbara Zając i Andrzej Kozłowski/
2. SP Parysów /koordynatorzy zespołu Joanna Sobkowicz i Witold Wawer/
3. SP Sobolew /koordynatorzy zespołu Andrzej Goliszewski, Tomasz Wicha, Agata Ulaszewska/
UNIHOKEJ
- Administrator
ZACZYNAMY ROZGRYWKI W UNIHOKEJA
FINAŁ DZIECI DZIEWCZĘTA - RĘBKÓW 21.02.2018 r.
1. Rębków /opiekun Agnieszka Bogusz-Piotrowska/ - awans do regionu
2. Wilkowyja /opiekun Włodzimierz Jarzyna/
3. Miastków /opiekun Marek Bąk/
4. Ruda Talubska /opiekun Irmina Krawczyk/
FINAŁ DZIECI CHŁOPCY - RĘBKÓW 22.02.2018 r.
1. Rębków /opiekun Łukasz Zając/ - awans do regionu
2. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/ - awans do regionu
3. Ruda Talubska /opiekun Łukasz Biernacki/
4. Wilkowyja
5. Miastków
FINAŁ MŁODZIEŻ DZIEWCZĘTA - BOROWIE 23.02.2018 r.
1. Miastków I /opiekun Król Daniel/-awans do regionu
2. Ruda Talubska I /opiekun Krawczyk Irmina/
3. Miastków II /opiekun Król Daniel/
4. Ruda Talubska II
5. Rębków
6. 5 Garwolin
FINAŁ MŁODZIEŻ CHŁOPCY - MIASTKÓW 20.02.2018 r.
1. Miastków /opiekun Sławomir Kot/ - awans do regionu
2. 5 Garwolin /opiekun Bogdan Brzeźnicki/
3. Ruda Talubska /opiekun Łukasz Biernacki/
4. Rebków /Łukasz Zając/
NOWE WŁADZE ZWIĄZKU
- Administrator
Podczas Zjazdu w dniu 08.02.2018 r. wybrano skład nowego Zarządu PSZS w Garwolinie. Delegaci docenili pracę Zarządu w latach 2013-2017 i przy jego aprobacie zagłosowali nad kontynuacją prowadzenia Związku przez sprawdzone władze. Dodatkowo aby usprawnić pracę uzupełniono ten skład Nauczycielami z całego terenu powiatu garwolińskiego.
Przed wyborami podziękowano Panu Staroście Markowi Chciałowskiemu, Dyrektorowi Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu przy Starostwie Powiatowym Panu Jerzemu Duchnie, Przewodniczacemu Rady Powiatu Panu Piotrowi Osmólskiemu, Dyrektorowi ZSP 2 w Garwolinie Pani Ewie Flaga, Dyrektorowi Centrum Kultury i Sportu w Garwolinie Panu Jarosławowi Kargolowi i Kierownikowi Panu Witoldowi Trzmielewskiemu za wkład wniesiony w organizację współzawodnictwa sportowego Szkół w powiecie garwolińskim.
Miłym akcentem było uhonorowanie nauczycieli emerytów, którzy w ostatnim czasie odeszli od czynnego prowadzenia zajęć wychowania fizycznego. Podziękowania otrzymali Koleżanka Halina Ciesielska oraz Koledzy Stefan Kiczko, Witold Włodarczyk i Edmund Kopyść.
Podziękowano także Nauczycielom organizatorom najbardziej masowych imprez sportowych w naszym powiecie. Doceniono pracę Kolegów: Wojciecha Mianowskiego - pływanie, Dariusza Parzyszka i Janusza Kowalskiego - biegi przełajowe, Leszka Urawskiego - cykl turniejów piłki nożnej, Dariusza Lodowskiego - lekkoatletyka.
Podziękowania otrzymali również Członkowie ustepującego Zarządu.
Nowe władze na lata 2014-2018
Przewodniczący - Andrzej Goliszewski
Zastępcy przewodniczacego - Paweł Żak i Paweł Kowalski
Sekretarz - Edyta Afrykańska
Członkowie Prezydium Zarzadu - Mirosław Mętrak, Dariusz Parzyszek, Cezary Krzyśpiak
Członkowie Zarządu - Joanna Włodarczyk, Olaf Woder, Łukasz Bogusz, Agnieszka Bogusz-Piotrowska, Witold Wawer, Marcin Możdżonek, Marta Kujawa, Jarosław Blachowicz
Komisja Rewizyjna
Przewodniczacy - Sławomir Miernicki
Zastępca Przewodniczacego - Dariusz Lodowski
Sekretarz - Iwona Serzysko
Członkowie - Artur Chmielak, Andrzej Kozłowski
Piłka Nożna Halowa
- Administrator
Finał chłopców szkół ponadgimnazjalnych 09.02.2018 r. - Sobolew /Turniej Niepodległościowy/- 8 zespołów
1. ZSP 2 Garwolin - opiekun Tomasz Talar
2. LO Żelechów - opiekun Andrzej Głodek
3. Katolickie LO Garwolin - opiekun Łukasz Zawadzki
4. ZSP Sobolew - opiekun Leszek Urawski
Finał dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych 06.03.2018 r. - Sobolew /Turniej Niepodległościowy/ - 6 zespołów
1. ZSP 1 Garwolin - Konrad Piotrowski
2. LO Garwolin - opiekun Jadwiga Walenda
3. ZSP Sobolew - opiekun Izabela Krupa
Finał chłopców klas I szkół ponadgimnazjalnych 13.03.2018 r. - Sobolew /Turniej Niepodległościowy/ - 6 zespołów
1. ZSP 2 Garwolin - opiekun Tomasz Talar
2. ZSP Sobolew - opiekun Artur Chmielak
3. ZSP 1 Garwolin - Konrad Piotrowski
Finał młodzież - chłopcy 14.03.2018 r. - Górzno
1. Sobolew - opiekun Piotr Szymański
2. Miastków - opiekun Olaf Woder
3. 2 Łaskarzew - opiekun Jarosław Blachowicz
4. 2 Garwolin - opiekun Dariusz Kasprzak
Finał dzieci - chłopcy 09.03.2018 r. - Górzno
1. Pilawa - opiekun Janusz Turek
2. Sobolew - opiekun Piotr Szymański
3. Rębków - opiekun Łukasz Zając
4. 2 Garwolin - opiekun Dariusz Kasprzak
Finał dzieci - dziewczęta 16.03.2018 r. godz. 9.00 - Górzno
Finał młodzież - dziewczęta 14.03.2018 r. - Wilga
1. Wilga - opiekun Zbigniew Mętrak
2. Borowie - opiekun Nina Kurach
3. Trąbki - opiekun Tomasz Kujda
4. Pilawa - opiekun Joanna Sobkowicz
Eliminacje kategorii dzieci i młodzież