BIEGI PRZEŁAJOWE
- Administrator
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
GÓRKI - BOISKO I PLAC PRZED KOŚCIOŁEM.
DZIECI I MŁODZIEŻ 23.09.2019 r. PONIEDZIAŁEK GODZ.10.00
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE .09.2019 r. GODZINA termin do ustalenia na Lidze LA
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
DZIECI I MŁODZIEŻ 30.09.2019 r. PONIEDZIAŁEK GODZINA 10.00
SPORTOWY NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020
- Administrator
WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020
PROSZĘ O PRZESŁANIE ZGŁOSZEŃ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO GIER ZESPOŁOWYCH DO DNIA 19.09.2019 r. CZWARTEK DO GODZINY 16:00
LOSOWANIE GRUP 19.09.2019 r. godz. 20:00 Hala Sobolew - zapraszam zainteresowanych
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE PLANOWANE NA KONIEC LUTEGO 2020 r.
KATEGORIA DZIECI I MŁODZIEŻ
- 6-ki piłkarskie dziewcząt i chłopców - rozgrywki grupowe od 23.09.2019 r.
- unihokej dziewcząt i chłopców - finały do 20.10.2019 r. !!!!!!
- piłka ręczna dziewcząt i chłopców
- koszykówka dziewcząt i chłopców
- piłka nożna halowa dziewcząt i chłopców
- gry i zabawy ruchowe
- dwa ognie usportowione dziewcząt i chłopców
- dwójki i trójki siatkarskie dziewcząt i chłopców
- piłka nożna plażowa
W ROZWINIĘCIU TERMINARZ REGIONU I REGULAMIN WSPÓŁZAWODNICTWA /ŹRÓDŁO www.pszssiedlce.pl/
PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA
- Administrator
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ PLAŻOWEJ
SZKOŁY PODSTAWOWE - MŁODZIEŻ - 11.06.2019 r.
1. SP Sobolew
2. SP 2 Garwolin
3. SP Górzno
4. SP 5 Garwolin
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIECI - PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 r.
1. SP Maciejowice
2. SP Górzno
3. SP 2 Garwolin
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - ŚRODA -12.06.2019 r.
1. ZSP 1 Garwolin
2. LO Katolickie
3. ZSP 2 Garwolin
DWA OGNIE USPORTOWIONE
- Administrator
TERMIN ZAWODÓW
04.06.2019 r. SP PARYSÓW
CHŁOPCY:
1. SP Parysów I
2. SP Parysów II
3. SP Maciejowice I
4. SP Górzno, 5. SP Maciejowice II
DZIEWCZĘTA:
1. SP Maciejowice 1
2. SP Parysów 2
3. SP Parysów 1
4. Górzno, 5. Maciejowice 2
DWÓJKI I TRÓJKI SIATKARSKIE
- Administrator
TERMIN ZAWODÓW /miejsce SP 2 Garwolin/
DWÓJKI I TRÓJKI DZIEWCZĄT 27.05.2019 r.
DWÓJKI: 1. SP 2 Garwolin, 2.SP Żelechów, 3. SP 2 Garwolin
TRÓJKI: SP 2 Garwolin, 2.SP Żelechów, 3. SP Pilawa
DWÓJKI I TRÓJKI CHŁOPCÓW 29.05.2019 r.
Każda Szkoła może wystawić 2 trójki i po jednym rezerwowym oraz 3 dwójki i po jednym rezerwowym.
Wymiary boiska dla: dwójek - 10x4,5 m siatka 200 cm, trójek - 14x4,5 m siatka 210 cm
ZAWODY LA
- Administrator
ZAWODY CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNEGO
SOBOLEW 08.05.2019 r. /ŚRODA/ godz. 9.00
DZIEWCZĘTA:
1. SP WILKOWYJA
2. SP GÓRZNO
3. SP WOLA RĘBKOWSKA
4. SP SOBOLEW, 5. SP KĘPA CELEJOWSKA, 6. SP WILGA, 7. SP UNIN
CHŁOPCY:
1. SP MACIEJOWICE
2. SP SOBOLEW
3. SP. GÓRZNO
4. SP. WILGA, 5. SP. UNIN, 6. SP ANTONIÓWKA, 7. SP WOLA RĘBKOWSKA
LEKKOATLETYKA KLAS VII,VIII i III GIMNAZJUM
ZSP 2 Garwolin 09.05.2019 r. /czwartek/ godz. 9.00